Divotvůrce 4: Spoutávač


Sebastien de Castell

Čtvrtý výlet do fantastického světa přeludů a stínů

Kellen a jeho vražedný kočkoveverčák Reichis jsou sami na cestě a pátrají po tajemném mnišském klášteře známém jako Ebenové opatství. Je to místo, které nezasvěcenci nikdy nemohou najít, a Kellen začíná být zoufalý. Mniši v Ebenovém opatství totiž údajně vědí o černém stínu víc než kdo jiný, a dokonce ho prý umějí i léčit.

Potom se však stane něco, co Kellena a Reichise rozdělí. Kellen poprvé čelí světu sám a pronikne do stínové magie mnohem hlouběji, než se kdy odvažoval tušit.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 440
Datum vydání 22.07.2019
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,556 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Řady Divotvůrce
Původní název Soulbinder
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025246061
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor knihy

Sebastien de Castell Sebastien de Castell

Sebastien de Castell


Sebastien de Castell vystudoval archeologii, ale zvolil raději kariéru horlivého hudebníka, ombudsmana, interakčního designéra, choreografa bojových scén, učitele, projektového manažera, herce a tvůrce strategie produktů. Na svém kontě má fantasy sérii pro dospělé The Greatcoats, která byla nominována na cenu pro nejlepší fantasy v Goodreads, dostala cenu Gemmell Morningstar za nejlepší prvotinu, The French Prix Imaginales za nejlepší cizojazyčnou práci a cenu Johna W. Campbella pro nejlepšího nového spisovatele.

Zobrazit profil autora