Divotvůrce 3: Kouzelnice


Sebastien de Castell

Vydejte se potřetí do magického světa fantasy série Divotvůrce

V partii pokeru v tajemném saloonu dostane Kellenova mentorka Ferius Parfax neobvyklou kartu zobrazující mechanického ptáčka. Pro každého jiného by to byla podivnost, pro Argosanku to však znamená válku.

Kellen a Ferius následují mechanického ptáčka do Gitabrie, země úžasných vynálezů, Zde se shromažďují špioni z celého kontinentu, ochotní třeba i zabíjet, jen aby se ptáčka zmocnili. Jenže tento přístroj obsahuje ještě temnější tajemství – takové, které může rozpoutat válku, pokud ho Kellen a jeho zlodějský kočkoveverčák Reichis nedokážou včas odhalit.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 432
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.01.2019
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,62 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Řady Divotvůrce
Původní název Hextracker
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025243992
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Sebastien de Castell Sebastien de Castell

Sebastien de Castell


Sebastien de Castell vystudoval archeologii, ale zvolil raději kariéru horlivého hudebníka, ombudsmana, interakčního designéra, choreografa bojových scén, učitele, projektového manažera, herce a tvůrce strategie produktů. Na svém kontě má fantasy sérii pro dospělé The Greatcoats, která byla nominována na cenu pro nejlepší fantasy v Goodreads, dostala cenu Gemmell Morningstar za nejlepší prvotinu, The French Prix Imaginales za nejlepší cizojazyčnou práci a cenu Johna W. Campbella pro nejlepšího nového spisovatele.

Zobrazit profil autora