Pád Argosanů


Sebastien de Castell

Prequel k oblíbené sérii Divotvůrce

Rudý jekot: děsivá nákaza šířená sedmi mystickými verši, které udělají ze svých obětí nestvůrné, nemyslící ničitele. Ferius, na útěku před svým vlastním neodpustitelným zločinem, na vlastní kůži pozná, co dokáže způsobit. Poté, co ji v poslední chvíli zachrání svérázná argosanská poutnice, zahájí Ferius napínavé pátrání po tajemné Cestovatelce, pravděpodobné šiřitelce Rudého jekotu, které ji zavede na podivná místa, o jejichž existenci předtím neměla ani tušení.

V sázce je osud celého kontinentu. Aby ho Ferius zachránila, musí objevit hranice argosanských způsobů, které si tak zoufale touží osvojit.

Číst více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 384
Datum vydání 26.05.2022
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,585 kg
Jazyk čeština
Řady Divotvůrce
Původní název Fall of the Argosi
Původní jazyk angličtina
Překladatel Peter Kadlec
EAN 9788025250716
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor knihy

Sebastien de Castell Sebastien de Castell

Sebastien de Castell


Sebastien de Castell vystudoval archeologii, ale zvolil raději kariéru horlivého hudebníka, ombudsmana, interakčního designéra, choreografa bojových scén, učitele, projektového manažera, herce a tvůrce strategie produktů. Na svém kontě má fantasy sérii pro dospělé The Greatcoats, která byla nominována na cenu pro nejlepší fantasy v Goodreads, dostala cenu Gemmell Morningstar za nejlepší prvotinu, The French Prix Imaginales za nejlepší cizojazyčnou práci a cenu Johna W. Campbella pro nejlepšího nového spisovatele.

Zobrazit profil autora