Bratrstvo Kniha první - Vyděděnci (audiokniha pro děti)


John Flanagan

Nová série Johna Flanagana, autora Hraničářova učně, začíná!

Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden.

Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Datum vydání 26.08.2019
Formát 140x125 mm
Hmotnost 0,053 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Bratrstvo
Původní název Brotherband Book First - The Outcasts
Původní jazyk angličtina
EAN 8594063859733
Věk od 12
Edice Audioknihy
Typ CD audio
Délka 12 hodin 36 minut

Autor knihy

John Flanagan John Flanagan

John Flanagan


John Flanagan se proslavil dobrodružnými romány ze sérií Hraničářův učeň a Bratrstvo. Jeho knihy vycházejí ve více než stovce zemí, pravidelně se objevují v žebříčku bestsellerů podle New York Times a získaly řadu nominací a cen za literaturu pro děti a mládež. John, bývalý scenárista televizních seriálů a reklam, žije se svou ženou na přímořském předměstí australského Sydney.

Zobrazit profil autora